Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Codger's -  English Cockers Cody and Teddy

Archiv 2011

Novinky/News 2011...
19.9.2011 - po letech jsem se rozhodla změnit trochu design stránek....
 
14.6.2011 - Fotografie Codyho (Codger In Blue Black Petrs) v 7 letech a Teddyho (Noble Boy Black Petrs) ve 3 letech. Díky Petře za úpravu a fotečky:-) Photos of Cody (Codger In Blue Black Petrs) in 7 years age and Teddy (Noble Boy Black Petrs) in 3 years age. Thanks Petr for grooming and photos:-)
   
12.6.2011 - Teddýskova dcera Cathy z Chlumeckého zátiší alias Kačenka absolvovala barvářské zkoušky v I. ceně s titulem CACT. Velká gratulace Kačence a paničce Martině Králové do CHS "z Chlumeckého zátiší".
                         
 
8.6.2011 - koncem dubna přišla milá zpráva z Německa. Ze spojení Teddyho a Holly se narodila 4 krásná štěňátka, 3 fenky a jeden pejsek, všichni po mamince černo bílí. Fotografie štěňátek  a další info o krytí je v odkazu Noble Boy Black Petrs (Teddy) - Krytí a ve fotogaleriích.
By the end of April we received a lovely news from Germany. Four puppies were born from the mating of Teddy and Holly. 3 girls and 1 boy, all black&white like their mother. More information in Teddy's section Progeny and in Photogallery.
 
15.5.2011 - Včera se předvedla na MVP Praha Teddyho dcera Cathy z Chlumeckého zátiší, alias Káča a odvezla si od rozhodčího pana Petra Studeníka ocenění V1, CAC a velmi pěkný posudek. Gratuluji Martině Králové (CHL z Chlumeckého zátiší) a přejeme naší holčičce hodně dalších výstavních a loveckých úspěchů. Na fotografii vpravo vedle své maldší sestřenice Juny (Darka z Chlumeckého zátiší) s medailí na krku a typickým Teddýskovským výrazem:-)
12.4.2011 - přišla velmi příjemná zpráva z CHS vom Hohenzollernblick. Štěňátka z únorového opakovaného krytí Teddyho (Noble Boy Black Petrs) a Holly (Holly Mae vom Hohenzollernblick) by se měla narodit koncem dubna 2011. Držíme Holly palce/ today we received lovely news from the kennel "vom HoHohenzollernblic". Puppies from repeated mating of Teddy  (Noble Boy Black Petrs) and Holly (Holly Mae vom Hohenzollernblick) are expected by the end of April 2011. We are keeping fingers crossed for Holly.
      
 
24.3.2011 - čas letí jako bláznivý. Dnes oslavil Teddýsek (Noble Boy Black Petrs) své třetí narozeniny... Všechno nejlepší chlapečku:-))/The time is passing so quickly. Today my dear Teddy (Noble Boy Black Petrs) is 3 years old. Wish you Happy Birthday, my little Teddy-Bear:-))
 
7.3.2011 - máme krásné nové fotografie Codyho dcery Chelsea (Idea Black Petrs), která žije v CHS Chelsealine naší kamarádky Radky Juračkové. Čas hrozně letí a Chelsea už bude letos 5 let. Zvlášť ve výrazu tak podobná svému tatínkovi Codymu... We received nice photos of Cody's daughter Chelsea (Idea Black Petrs). Chess lives in the kennel Chelsealine owned by our friend Radka Juračková. Time is passing so quickly and Chess will be 5 years old soon. She has the lovely expression of her father Cody.
  
 
1.3.2011 - po delší době se dostávám k aktualizaci stránek. Je 1. březen a všichni už se těšíme na jaro. Dnes jsme si chvíli hráli na zahradě:-)
  
 
TOPlist